
Радіатор біметалевий AAA 500/96 10 секцій 556x80x96мм бокове підкл. 2050 Вт білий
- Немає в наявності
- Код: 70214300
3 590 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ААА |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 556 x 800 x 96 |
| Діаметр під'єднання | 1/2" |
| Макс. потужність | 2050 Вт /(70 ° C) |
| Матеріал радіатора | Біметал |
| Монтажна висота | 556 мм /(секція) |
| Монтажна глибина | 96 мм /(секція) |
| Монтажня довжина | 80 мм /(секція) |
| Опалювальна площа ≈ | 16 Вт |
| Підключення | бокове |
| Тип | біметалевий радіатор |
| Тип радіатора | Секційний |
- Ціна: 3 590 ₴




