
Портативна електростанція Konner&Sohnen KS 200PS, 200Вт, 222Вт/год, літій-іонна, 2.4кг
- Немає в наявності
- Код: KS200PS
7 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Könner & Söhnen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.4 кг кг |
| Виходи USB | USB Type-C/5~9 В/2 A (Power Delivery 18 Вт), USB Type-A /5 В/2.1 А ×2, USB Type-A QC3.0 5~9 В/2 А |
| Виходи змінного струму | 1 x 230 В/50 Гц (модифікований синус) |
| Виходи постійного струму | 2хDC 9~12.5 В/10 A (15 А макс.) |
| Габарити | 213 x 106 x 180 мм |
| Номінальна потужність | 200 Вт |
| Пікова потужність | 320 Вт/1с /(3-5 сек) |
| Реальна ємність | 222 Вт·год /(60000 мАг) |
- Ціна: 7 999 ₴




