
Портативна електростанція Konner&Sohnen KS 1200PS, 1200Вт, 1030Вт/год, LifePo4, Bluetooth, 12.4кг
- Немає в наявності
- Код: KS1200PS
29 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Könner & Söhnen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс зв'язку | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вага | 12,4 кг кг |
| Виходи USB | USB Type-C/(1 Power Delivery 100 Вт; 1 Power Delivery 45 Вт), USB Typa-A/x2 (Quick Charge 3.0) 18Вт |
| Виходи змінного струму | 2x230 В |
| Виходи постійного струму | DC-5525 2×12В/10А |
| Вихід | 1 x DC (12V), 2 x AC 230В |
| Габарити | 254 x 340 x 220 |
| Номінальна потужність | 1200 Вт |
| Пікова потужність | 2400 Вт/1с |
| Реальна ємність | 1030 Вт·год /(23 А·год, 14x3.2 В) |
- Ціна: 29 999 ₴









