
Зовнішній акумулятор Baseus Magnetic Mini Air Wireless Fast Charge Power Bank 6000mAh 20W Stellar White(With Simple Series
- Немає в наявності
- Код: P10059002223-00
1 151,30 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідні інтерфейси | 1 x Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 6000 mAh |
| Загальна потужність | 20 W |
| Кабель | Type-C/Type-C (0.5 м) |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Модель Power bank | P10059002223-00 |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | дротове |
| Паковання | Картонна |
| Функції зарядки | Fast charging 20 W |
| Колір корпусу | White |
- Ціна: 1 151,30 ₴









