
Зовнішній акумулятор ACEFAST M15-10000 PD20W power bank with cable Black
- Немає в наявності
- Код: 6974316283973
676,25 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 170 г кг |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-C; вбудований кабель Type-C |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C; вбудований кабель USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 10000 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Матеріал для корпусу | Полікарбонат + ABS пластик |
| Модель Power bank | M15 |
| Підтримка MagSafe | Немає |
| Розміри | 72,2 × 66,3 × 26,5 мм |
| Тип акумулятора | Літій-іонні (Li-ion) |
| Тип заряджання | мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Power Delivery 20 W |
| Колір корпусу | Black |
- Ціна: 676,25 ₴

