
Зовнішній акумулятор Vention 10000mAh Power Bank (Micro-USB + USB-C + USB-A + USB-A) 22.5W Black LED Display Type
- Немає в наявності
- Код: FHKB0
551,83 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vention |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | З дисплеєм |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB; USB Type-C |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 10000 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Модель Power bank | FHK |
| Особливості | Fast Charge 22.5 W |
| Призначення | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Розміри | 140×68×16 мм |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | мережа |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge 3.0 |
| Колір корпусу | Black |
- Ціна: 551,83 ₴









