
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Golden Contactor Pro Dual Fast Charger Car Charger C+C 40W Dark Gray
- Немає в наявності
- Код: CGJP000013
432,48 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 56 г кг |
| Вихід | 5V / 9V / 12V |
| Вихідна потужність | 40 W |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вихідний струм | 3 A |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Мoдель | Golden Contactor Pro |
| Особливості | Функція швидкої зарядки |
| Колір | Темно-сірий |
| Швидке заряджання | Quick Charge |
- Ціна: 432,48 ₴






