
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Enjoyment Pro Car Charger C+Retractable C & iP Cable 60W Cluster Black
- Немає в наявності
- Код: C00057802111-00
639,82 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 85 кг |
| Вихід | 5V |
| Вихідна потужність | 60 W |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вихідний струм | 3 A |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Мoдель | Enjoyment Pro C+Retractable C & iP Cable |
| Особливості | Кабель Type-C + Lightning |
| Колір | Black |
| Швидке заряджання | Power Delivery; Quick Charge |
- Ціна: 639,82 ₴









