
Автомобільний зарядний пристрій Vention Two-Port USB A+A(30/30) Car Charger Gray Mini Style Aluminium Alloy Type (FFEH0)
- Немає в наявності
- Код: FFEH0
334,28 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vention |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 5V |
| Вихідна потужність | 60 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB-A |
| Вихідний струм | 5 A |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Мoдель | Two-Port USB 60W |
| Особливості | Функція швидкої зарядки |
| Швидке заряджання | Quick Charge 3.0 |
- Ціна: 334,28 ₴








