
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Golden Contactor Pro Dual Fast Charger Car Charger C+C 40W Blue
- Немає в наявності
- Код: CGJP000003
422,85 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Блакитний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 56 г кг |
| Вихід | 5V / 9V / 12V |
| Вихідна потужність | 40 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вихідний струм | 3 A |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Мoдель | Golden Contactor |
| Особливості | Металевий корпус |
| Швидке заряджання | Quick Charge |
- Ціна: 422,85 ₴









