
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z57B Glorious 63W dual-port digital display PD45W+QC3.0 car charger Metal Gray
- Немає в наявності
- Код: 6942007633161
394,09 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 44 кг |
| Вихід | 4.5V / 5V / 9V / 12V / 20V |
| Вихідна потужність | 63 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вихідний струм | 3 A |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Мoдель | Z57B Glorious |
| Особливості | LED-дисплей |
| Колір | Metal Gray |
| Швидке заряджання | Power Delivery 45 W; Quick Charge 3.0 |
- Ціна: 394,09 ₴




