
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z59A Rank 96W(2C2A) cigarette lighter slot car charger Black
- Немає в наявності
- Код: 6942007641517
309,92 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 98 кг |
| Вихід | 5V / 9V / 12V / 24V |
| Вихідна потужність | 96 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB-A; 2 × USB-C; 1 гніздо прикурювача |
| Вихідний струм | 3 A |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Мoдель | Z59A Rank |
| Особливості | LED індикація |
| Колір | Black |
| Швидке заряджання | Power Delivery 30 W; Quick Charge 3.0 |
- Ціна: 309,92 ₴




