
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z56 Friend PD35W+QC3.0 cigarette lighter car charger Black
- Немає в наявності
- Код: 6942007633031
237,61 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 кг |
| Вихід | 5V / 9V / 12V / 24V |
| Вихідна потужність | 35 W |
| Вихідний роз'єм | USB-A; USB-C; 1 гніздо прикурювача |
| Вихідний струм | Не заявлено сиропником |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Мoдель | Z56 Friend |
| Особливості | LED індикація |
| Колір | Black |
| Швидке заряджання | Power Delivery 35 W; Quick Charge 3.0 |
- Ціна: 237,61 ₴



