
Автомобільний зарядний пристрій ACEFAST B6 metal 63W (USB-A+USB-C) with digital display
- Немає в наявності
- Код: 6974316280972
434,80 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 кг |
| Вихід | Не заявлено сиропником |
| Вихідна потужність | 63 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вихідний струм | Не заявлено сиропником |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Мoдель | B6 metal 63W (USB-A+USB-C) with digital display |
| Особливості | Цифровий дисплей |
| Колір | Transparent-Black |
| Швидке заряджання | Quick Charge 3.0 |
- Ціна: 434,80 ₴


