
Автомобільний зарядний пристрій ACEFAST B16 95W (USB-A+USB-C) dual port metal car charger
- Немає в наявності
- Код: 6974316284970
288,36 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 24 кг |
| Вихід | 12 A |
| Вихідна потужність | 95 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вихідний струм | Не заявлено сиропником |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Мoдель | B16 |
| Особливості | Металевий корпус |
| Колір | Metal Gray |
| Швидке заряджання | Power Delivery; Quick Charge |
- Ціна: 288,36 ₴






