
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Particular Digital Display QC+PPS Car Charger 65W Dark Gray Cable(Type-C toType-C100W 1m)
- Немає в наявності
- Код: TZCCKX-0G
714,70 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 38 кг |
| Вихід | 4.5V / 5V / 9V / 12V / 20V |
| Вихідна потужність | 65 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вихідний струм | 5 A |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Мoдель | Particular Digital Display QC+PPS Car Charger 65W Cable(Type-C toType-C100W 1m) |
| Особливості | Індикатор напруги |
| Колір | Темно-сірий |
| Швидке заряджання | Підтримка більшості протоколів швидкої зарядки |
- Ціна: 714,70 ₴



