
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Digital Display Dual USB 4.8A Car Charger 24W Grey
- Немає в наявності
- Код: CCBX-0G
268,39 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 28 кг |
| Вихід | 5V |
| Вихідна потужність | 24 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB-A |
| Вихідний струм | 4,8 A |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Мoдель | Digital Display |
| Особливості | Цифровий дисплей |
| Швидке заряджання | Не заявлено сиропником |
- Ціна: 268,39 ₴




