
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Magic Series Dual QC Digital Display 45W Black
- Немає в наявності
- Код: CCMLC20A-01
461,44 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 45 кг |
| Вихід | 4.5V / 5V / 9V / 12V / 20V |
| Вихідна потужність | 45 W |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вихідний струм | 6 А |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Мoдель | Magic Series |
| Особливості | Індикатор роботи |
| Колір | Black |
| Швидке заряджання | Quick Charge 3.0 |
- Ціна: 461,44 ₴







