
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z46A Blue whale PD20W+QC3.0 car charger Sapphire Blue
- Немає в наявності
- Код: 6931474770349
163,83 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 кг |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вихідний струм | 5 A |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Мoдель | Z46A |
| Особливості | Функція швидкої зарядки |
| Колір | Sapphire-Blue |
| Швидке заряджання | Power Delivery 20 W; Quick Charge 3.0 |
- Ціна: 163,83 ₴





