
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z57 Glorious single-port PD30W car charger Metal Gray
- Немає в наявності
- Код: 6942007633048
122,11 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17 кг |
| Вихідна потужність | 30 W |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вихідний струм | 5 A |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Мoдель | Z57 Glorious |
| Колір | Metal Gray |
| Швидке заряджання | Power Delivery |
- Ціна: 122,11 ₴




