
АЗП з FM-модулятором HOCO E59 Promise QC3.0 car BT FM transmitter 18W Black
- Немає в наявності
- Код: 6931474748447
293,36 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30 кг |
| Вихід | 5V |
| Вихідна потужність | 18 W |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вихідний струм | 3.1 А |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Мoдель | E59 Promise |
| Особливості | Дисплей, FM-Launcher, Bluetooth 5.0 |
| Колір | Black |
| Швидке заряджання | Підтримка більшості протоколів швидкої зарядки |
- Ціна: 293,36 ₴







