
Бездротовий зарядний пристрій Baseus Simple Mini4 Magnetic Wireless Charging Stand 15W Universal Explorer Edition Cosmic Black
- Немає в наявності
- Код: P10273300121-02
786,67 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 46.5 г кг |
| Вихідна напруга | 5 V; 9 V |
| Вихідна потужність | 15 W |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Довжина кабелю | 1.5 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | Simple Mini4 Magnetic |
| Колір | Cosmic-Black |
| Швидке заряджання | Fast charging 15 W |
- Ціна: 786,67 ₴









