
Дитячий смарт-годинник Kids SM LT37 36mm. SIM 4G. 680 mAh. LBS+IP65 Blue
- Немає в наявності
- Код: LT37Blue
1 842,79 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 680 mAh |
| Бездротові інтерфейси | LBS, Wi-Fi, 2G (GSM), 3G (WCDMA), 4G (LTE) |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Застосунок | Невідомо |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | SM LT37 LBS+IP65 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 192 Mb |
| Виробник | Kids SM |
| Розмір дисплею | 36 mm |
| Розміри | 230 × 40 × 15.5 мм |
| Спосіб зарядки | Дротовий і бездротовий |
| Сумісна система | Android; iOS |
| Тип живлення | 11692 |
| Флеш пам'ять | 128 Mb |
| Функції | IP65, nano-SIM, дзвінки на 15 номерів, 4G відеодзвінки, кнопка SOS, функція відстеження годинника, камера 0,08 Мп, будильник, GEO-паркан |
| Колір | Blue |
- Ціна: 1 842,79 ₴
