
Дитячий смарт-годинник Kids SM LT32 32mm. SIM 4G. 500 mAh. GPS+IP65 Blue
- Немає в наявності
- Код: LT32Blue
1 953,69 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 500 mAh |
| Бездротові інтерфейси | GPS, AGPS, LBS, Wi-Fi, 2G (GSM), 3G (WCDMA), 4G (LTE) |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Застосунок | Невідомо |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | LT32 GPS+IP65 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 192 Mb |
| Виробник | Kids SM |
| Розмір дисплею | 32 mm |
| Розміри | 49.5 × 46 × 16.5 мм |
| Спосіб зарядки | Дротовий і бездротовий |
| Сумісна система | Android; iOS |
| Тип живлення | 11692 |
| Флеш пам'ять | 128 Mb |
| Функції | IP65, nano-SIM, дзвінки на 15 номерів, 4G відеодзвінки, кнопка SOS, функція відстеження годинника, камера 0,3 Мп, будильник, GEO-паркан, 7 ігор |
| Колір | Blue |
- Ціна: 1 953,69 ₴

