
Дитячий cмарт-годинник Hoco Y101 46mm. SIM 4G. Wi-Fi. 680 mAh. IP65 Pink
- Немає в наявності
- Код: 6942007626422
2 006,71 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 680 mAh |
| Бездротові інтерфейси | GPS, LBS, Wi-Fi, 4G |
| Вага | 51 г кг |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | ABS + PC |
| Мoдель | Y101 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 1 GB |
| Розмір дисплею | 46 mm |
| Розміри | 50 × 41 × 14 мм |
| Спосіб зарядки | дротовий |
| Тип живлення | 11692 |
| Флеш пам'ять | 16 GB |
| Функції | Вологозахист IP65, здійснення дзвінків, підтримка фото |
| Колір | Pink |
| Час роботи | 1 – 2 дні |
- Ціна: 2 006,71 ₴



