
Смарт-годинник BIG V200 Pro Max 44mm. 220 mAh. IP65 Silver
- Немає в наявності
- Код: V200PMSilver
750,99 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Big |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 220 mAh |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Застосунок | WearFit Pro |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | V200 Pro Max |
| Обсяг оперативної пам'яті | 64 Mb |
| Розмір дисплею | 44 mm |
| Розміри | 22 × 12 × 2 см |
| Спосіб зарядки | Дротовий і бездротовий |
| Сумісна система | Android 5.0 та вище; iOS 10.0 та вище |
| Тип живлення | 11692 |
| Функції | Рівень кисню у крові, датчик серцевого ритму, оповіщення про дзвінки / смс / соціальні мережі, управління музичним плеєром, крокомір |
| Колір | Silver |
| Час роботи | до 5 днів |
- Ціна: 750,99 ₴





