
Смарт-годинник Fendior S30 Pro Max+TWS 49mm. 120 mAh, Yellow
- Немає в наявності
- Код: FendiorS30PYellow
523,58 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 120 mAh |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Застосунок | Hryfine |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | S30 Pro Max |
| Обсяг оперативної пам'яті | 2 GB |
| Виробник | Fendior |
| Розмір дисплею | 2" |
| Розміри | 49 мм |
| Спосіб зарядки | Дротовий і бездротовий |
| Сумісна система | Android 5.0 та вище; iOS 10.0 та вище |
| Тип живлення | 11692 |
| Функції | Фітнес-трекер, прослуховування музики, відстеження сну, розумний будильник, відстеження часу активності, відстеження швидкості руху |
| Колір | Blue |
- Ціна: 523,58 ₴






