
Смарт-годинник BIG V200 Ultra 44mm. 180 mAh. IP65 Gold
- Немає в наявності
- Код: V200UGold
890,18 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Big |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 180 mAh |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Застосунок | Hryfine |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | V200 Ultra |
| Обсяг оперативної пам'яті | 2 GB |
| Розмір дисплею | 44 mm |
| Спосіб зарядки | Дротовий і бездротовий |
| Сумісна система | Android 5.0 та вище; iOS 9.0 та вище |
| Тип живлення | 11692 |
| Функції | Фітнес-трекер, прослуховування музики, відстеження сну, розумний будильник, відстеження часу активності, відстеження швидкості руху |
| Колір | Orange |
| Час роботи | до 7 днів |
- Ціна: 890,18 ₴






