
Смарт-годинник Fendior Z97 mini 44mm, 250 mAh. IP67 Orange
- Немає в наявності
- Код: Z97MINORANGE
641,33 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 250 mAh |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Застосунок | Hryfine |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | Цинковий сплав + IML |
| Мoдель | Z97 mini |
| Обсяг оперативної пам'яті | 2 GB |
| Виробник | Fendior |
| Розмір дисплею | 1.52" |
| Розміри | 73.5 × 31 × 34 см |
| Спосіб зарядки | Дротовий і бездротовий |
| Сумісна система | Android 4.4 та вище; iOS 8.0 та вище |
| Тип живлення | 11692 |
| Функції | Відстеження серцебиття, прийом вхідних дзвінків, моніторинг сну, секундомір |
| Колір | Orange |
- Ціна: 641,33 ₴








