
Смарт-годинник HOCO Y20 38mm. 300 mAh Smart sports watch(call version) Silver
- Немає в наявності
- Код: 6942007619417
1 068,48 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 300 mAh |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth |
| Вага | 46 г кг |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | Цинковий сплав |
| Мoдель | Y20 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 128 Kb |
| Розмір дисплею | 38 mm |
| Розміри | 46 × 46 × 12.3 мм |
| Спосіб зарядки | дротовий |
| Сумісна система | Android; iOS |
| Флеш пам'ять | 128 Mb |
| Функції | Рівень кисню у крові, датчик серцевого ритму, оповіщення про дзвінки / смс / соціальні мережі, управління музичним плеєром, крокомір |
| Колір | Silver |
| Час роботи | 5 – 10 днів |
- Ціна: 1 068,48 ₴



