
Смарт-годинник HOCO Y23 51mm. 300 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Black
- Немає в наявності
- Код: 6942007634878
797,80 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 300 mAh |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth 5.3 |
| Вага | 100 кг |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | Y23 Smart |
| Обсяг оперативної пам'яті | 128 Kb |
| Розмір дисплею | 51 mm |
| Розміри | 50 × 40 × 15 мм |
| Спосіб зарядки | бездротовий |
| Сумісна система | Android; iOS |
| Тип живлення | 11692 |
| Флеш пам'ять | 128 Mb |
| Функції | IP67, крокомір, рахування калорій, мультиспортивний режим, моніторинг серцебиття, кров’яного тиску, рівня кисню в крові, Bluetooth-дзвінки тощо |
| Колір | 7073 |
| Час роботи | до 7 днів |
- Ціна: 797,80 ₴



