
Світильник HOCO HX10 Clip table lamp White
- Немає в наявності
- Код: 6942007646628
308,40 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Вид встановлення | кріпиться за стіл |
| Димерування (регулювання яскравості) | з димеруванням |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Мoдель | HX10 |
| Особливості | Гнучка ніжка, кріпиться до столу |
| Міцність | 2 W Вт |
| Розміри | 120 × 62 × 450 мм |
| Світловий потік | 200 lm |
| Температура кольору | 3000 - 5000K |
| Тип джерела світла | вбудований світлодіод (LED) |
| Час заряджання | 4 |
- Ціна: 308,40 ₴






