
Зовнішній жорсткий диск PHD External 2.5'' ADATA USB 3.0 DashDrive Durable HD650 4TB Black
- Немає в наявності
- Код: AHD650-4TU31-CBK
6 307,33 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність накопичувача | 4000 |
| Вага | 390 кг |
| Колір диска | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Тайвань |
| Модель диска | DashDrive Durable HD650 |
| Обсяг буфера | 64 Mb |
| Розміри | 126.8 × 81 × 27.8 мм |
| Технологія | HDD |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 |
| Швидкість передавання даних | 5 Gbit/s |
- Ціна: 6 307,33 ₴


