
Зовнішній жорсткий диск PHD External 2.5'' Apacer USB 3.2 Gen. 1 AC236 1Tb Red (color box)
- Немає в наявності
- Код: AP1TBAC236R-1
3 839,46 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність накопичувача | 1000 |
| Вага | 140 кг |
| Колір диска | Червоний |
| Комплект постачання | Кабель USB 3.2 Gen1 |
| Країна реєстрації бренду | Тайвань |
| Модель диска | AC236 |
| Обсяг буфера | 64 Mb |
| Розміри | 128.5 × 79.4 × 11.2 мм |
| Технологія | HDD |
| Тип живлення | USB |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/хв |
| Швидкість передавання даних | 5 Gbit/s |
- Ціна: 3 839,46 ₴


