
Зовнішній жорсткий диск PHD External 2.5'' Apacer USB 3.1 AC532 1TB White
- Немає в наявності
- Код: AP1TBAC532W-1
2 803,86 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність накопичувача | 1000 |
| Вага | 190 кг |
| Інтерфейс | USB 3.1 Gen 1 |
| Колір диска | Білий |
| Комплект постачання | Кабель USB 3.1 Gen1 |
| Країна реєстрації бренду | Тайвань |
| Модель диска | AC532 |
| Обсяг буфера | 64 Mb |
| Розміри | 132.4 × 82 × 16.1 мм |
| Технологія | HDD |
| Тип живлення | USB |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/хв |
| Швидкість передавання даних | 5 Gbit/s |
- Ціна: 2 803,86 ₴


