
Зовнішній жорсткий диск PHD External 2.5'' Apacer USB 3.2 AC533 5Tb Back (color box)
- Немає в наявності
- Код: AP5TBAC533B-1
9 519,08 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність накопичувача | 5 TB |
| Вага | 282 кг |
| Колір диска | Чорний |
| Комплект постачання | Зовнішній жорсткий диск; 2 захисні гумові накладки; зарядний кабель; інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Тайвань |
| Модель диска | AC533 |
| Розміри | 133.45 × 79.4 × 25.2 мм |
| Тип живлення | USB |
| Швидкість передавання даних | 5 Gbit/s |
- Ціна: 9 519,08 ₴



