
Накопичувач SSD ADATA Ultimate SU630 240GB 2.5" SATA III 3D QLC
- Немає в наявності
- Код: ASU630SS-240GQ-R
1 148,17 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Час переходити на твердотільні накопичувачі. Зібравшись замінити жорсткий диск на твердотільний накопичувач, не шукайте кращого, ніж SU630 від ADATA. В основі твердотільного накопичувача - неймовірно ефективна і продуктивна флеш-пам'ять 3D QLC NAND. Крім того, він оснащений чудовими технологіями LDPC ECC.Твердотільний накопичувач 3D QLC - висока продуктивність без зайвих фінансових витрат. Завдяки флеш-пам'яті QLC 3D NAND і привабливому ціновій пропозиції, SU630 - оптимальне покращене рішення для тих користувачів, які планують замість жорсткого диска використовувати твердотільний накопичувач як для зберігання даних, так і в якості завантажувального диска.Посилення продуктивності за рахунок динамічного кешування типу SLC. Функція динамічного кешування типу SLC забезпечує роботу флеш-пам'яті NAND в режимі SLC (однорівневих осередків) і покращує продуктивність. Тому швидкість читання / запису SU630 досягає 520/450 МБ / с, а завантаження, передача і скачування файлів проводиться ефективніше і швидше.Покращення збереженості даних. З підтримкою технології LDPC (код корекції з низькою щільністю перевірок на парність) накопичувач SU630 здатний виявляти і усувати помилки, забезпечуючи цілісність даних і тим самим збільшуючи термін служби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 47.5 кг |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір SSD | 7073 |
| Країна реєстрації бренду | Тайвань |
| Максимальна швидкість запису | 450 |
| Максимальна швидкість читання | 520 |
| Модель SSD | Ultimate SU630 |
| Об'єм накопичувача | 240 |
| Розміри | 100.45 × 69.85 × 7 мм |
| Тип елементів пам’яті | 3D NAND TLC |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Час напрацювання на відмову | 1 500 000 годин |
- Ціна: 1 148,17 ₴





