
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C141A Smart dual-port charger set(Type-C) White
- Немає в наявності
- Код: 6942007627917
98,71 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 59 кг |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB-A |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Мoдель | C141A |
| Колір | white |
- Ціна: 98,71 ₴



