
Мережевий зарядний пристрій HOCO CS25A Rico PD20W+QC3.0 charger Black
- Немає в наявності
- Код: 6942007639781
135,56 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 46 кг |
| Вихід | 3 - 3.95 А |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Мoдель | CS25A |
| Колір | Black |
| Швидке заряджання | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC |
- Ціна: 135,56 ₴








