
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA21A Pro Long journey single port PD20W charger White
- Немає в наявності
- Код: 6941991111402
111,61 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 46 кг |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | ABS + PC |
| Мoдель | BA21A Pro Long journey |
| Колір | white |
| Швидке заряджання | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC |
- Ціна: 111,61 ₴







