
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS72A Source single port QC3.0 charger Black
- Немає в наявності
- Код: 6941991122637
87,70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 кг |
| Вихідна потужність | 18 W |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Мoдель | BAS72A |
| Тип | Мережевий |
| Колір | Black |
| Швидке заряджання | Quick Charge; FCP; AFC |
- Ціна: 87,70 ₴




