
Мережевий зарядний пристрій з кабелем Baseus GaN6 Pro Fast Charger 2C+2U 65W EU Star Purple(With:Mini White Cable C to C
- Немає в наявності
- Код: P10162701533-00
1 319,17 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 3.25 A |
| Вихідна напруга | 20 V |
| Вихідна потужність | 65 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-A; 2 × USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Type-C |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | GaN6 Pro |
| Колір | Star-Purple |
| Швидке заряджання | Power Delivery 65 W; PPS; Quick Charge 4.0; AFC; FCP; SCP |
- Ціна: 1 319,17 ₴









