
Мережевий зарядний пристрій ESSAGER EZCT70 Gan 1USB 1T-C 70W white
- Немає в наявності
- Код: EZCT70-YQB02-Z
554,36 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Essager |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 3.5 A |
| Вихідна напруга | 20 V |
| Вихідна потужність | 70 W |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | EZCT70 Gan |
| Колір | 7068 |
| Швидке заряджання | Power Delivery 65 W; PPS; Quick Charge 4.0; AFC; FCP; SCP |
- Ціна: 554,36 ₴







