
Мережевий зарядний пристрій WUW-C215 65W Charger 2 USB C + USB A brown orange
- Немає в наявності
- Код: C215BO
502,85 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 3.25 A |
| Вихідна напруга | 20 V |
| Вихідна потужність | 65 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | C215 |
| Швидке заряджання | Power Delivery 65 W; PPS; Quick Charge 4.0; AFC; FCP; SCP |
- Ціна: 502,85 ₴

