
Автомобільний пуско-зарядний пристрій Baseus Super Energy Pro+ 1200A Car Jump Starter Black
- Немає в наявності
- Код: C00245700111-00
3 049,97 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | РК-екран |
| Інтерфейс | 2 × USB Type-C |
| Ємність акумулятора | 12000 mAh |
| Колір | Black |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | Super Energy Pro+ 1200A Car Jump Starter |
| Особливості | Цифровий дисплей, підтримка протоколів швидкої зарядки, ліхтар |
| Пусковий струм | 600 А |
| Підключення до мережі автомобіля | Роз'єми-«крокодили» |
| Робоча напруга | 5 V |
- Ціна: 3 049,97 ₴







