
Автомобільний пуско-зарядний пристрій HOCO QS3 Victory car emergency starter power bank (10000mAh) Black
- Немає в наявності
- Код: 6942007635530
1 623,11 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | дисплей |
| Вага | 366 г кг |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB Type-A; вихід 12 V |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Дизайн | Стандартний |
| Ємність акумулятора | 10000 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Колір | 7073 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Матеріал | ABS + PC |
| Мoдель | QS3 Victory |
| Особливості | З ліхтарем |
| Міцність | 12 W Вт |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Розміри | 175×75×32 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | мережа |
| Функції зарядки | Стандартна |
- Ціна: 1 623,11 ₴







