
Автомобільний насос Baseus Super Mini Pro Black
- Немає в наявності
- Код: C11159300111-00
1 432,23 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4000 mAh |
| Вага | 440 г кг |
| Гарантійний термін | 24 міска |
| Діапазон тиску при накачуванні | 0 – 2.8 bar |
| Колір насосів | Black |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальний споживаний струм | 2 A |
| Максимальний тиск | 2.8 атм |
| Манометр | цифровий |
| Мoдель | Super Mini Pro |
| Напруга | 5 V |
| Особливості | Цифровий дисплей |
| Міцність | 50 Вт |
| Продуктивність | Не заявлено сиропником куб. м/год |
| Розміри | 195×14×56 мм |
| Температура експлуатації | Від 0 до +40 °C |
| Тип | Портативний |
| Тип живлення | від акумулятора |
| Цикл роботи | Не заявлено сиропником |
| Час заряджання | Не заявлено сиропником |
| Шланг подачі повітря | Не заявлено сиропником |
- Ціна: 1 432,23 ₴








