
Автомобільний насос UGREEN CD259 Portable Tire Inflator
- Немає в наявності
- Код: UGR-15951
1 810,29 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2500 mAh |
| Вага | 603 г кг |
| Гарантійний термін | 24 міска |
| Діапазон тиску при накачуванні | 3 – 150 PSI |
| Колір насосів | Black |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальний споживаний струм | 10 А |
| Максимальний тиск | 10 атм |
| Манометр | цифровий |
| Мoдель | CD259 |
| Напруга | 12 V |
| Особливості | LED-дисплей |
| Міцність | Не заявлено сиропником Вт |
| Продуктивність | 15 л/хв куб. м/год |
| Розміри | 135 × 78 × 48.8 мм |
| Температура експлуатації | Від -10 до +40 ° C |
| Тип | Портативний |
| Тип живлення | від акумулятора |
| Цикл роботи | 40 хв |
| Час заряджання | 3 рік |
| Шланг подачі повітря | Не заявлено сиропником |
- Ціна: 1 810,29 ₴








