
Автомобільний насос HOCO ZP5 May smart air pump Black
- Немає в наявності
- Код: 6931474795526
919,01 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Максимальний тиск | 3.5 атм |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | Працює від мережі |
| Вага | 510 г кг |
| Гарантійний термін | 12 міска |
| Діапазон тиску при накачуванні | 0 - 3.5 bar |
| Колір насосів | Black |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальний споживаний струм | 10 А |
| Манометр | Присутній |
| Мoдель | ZP5 May smart air pump |
| Напруга | 12 V |
| Особливості | вбудований ліхтарик |
| Міцність | Не заявлено сиропником Вт |
| Продуктивність | Не заявлено сиропником куб. м/год |
| Розміри | 171 × 53 × 52 мм |
| Температура експлуатації | Не заявлено сиропником |
| Тип | Портативний |
| Тип живлення | прикурювач |
| Цикл роботи | 15 хв |
| Час заряджання | Не заявлено сиропником |
| Шланг подачі повітря | Не заявлено сиропником |
- Ціна: 919,01 ₴









