
Автомобільний насос HOCO ZP7 Maddy portable smart air pump(5000mAh) Black
- Немає в наявності
- Код: 6942007614511
1 189,72 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Максимальний тиск | 10.2 атм |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Вага | 570 г кг |
| Гарантійний термін | 12 міска |
| Діапазон тиску при накачуванні | 0 – 10.3 bar |
| Колір насосів | Black |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальний споживаний струм | 2 A |
| Манометр | цифровий |
| Мoдель | ZP7 |
| Напруга | 5 V |
| Особливості | вбудований ліхтарик |
| Міцність | Не заявлено сиропником Вт |
| Продуктивність | Не заявлено сиропником куб. м/год |
| Розміри | 65×56×176 мм |
| Температура експлуатації | Не заявлено сиропником |
| Тип | Портативний |
| Тип живлення | від акумулятора |
| Цикл роботи | Не заявлено сиропником |
| Час заряджання | Не заявлено сиропником |
| Шланг подачі повітря | Не заявлено сиропником |
- Ціна: 1 189,72 ₴









